„Choć serduszko moje małe, Tobie Mamo dziś oddaję całe” – laurka z okazji Dnia Mamy

26  maja 2026 r. rozstrzygnęłyśmy konkurs na najpiękniejszą laurkę z okazji Dania Mamy. W konkursie zmierzyła się klasa IVa (wych. p. Ewelina Budzyńska).

Oto nagrodzone osoby:

I miejsce – Liliana Twarowska oraz Oliwia Bednarska

II miejsce – Nikola Starchak oraz Aleksandra Szkamruk

III miejsce – Bartłomiej Chodun oraz Zofia Poźniak

Wyróżnienia: Jagoda Karpiuk oraz Piotr Gil

Gratulujemy nagrodzonym!

Loading