FERIE Z BIBLIOTEKĄ

W dniach 21-23 lutego 2020 r. organizowałyśmy zimowe atrakcje dla grupy dzieci z Gminy Skierbieszów.

Pierwszego dnia dzieci tworzyły prace plastyczne używając różnych materiałów. Powstały piękne laurki dla babć i dziadków oraz obrazki z rurek i plasteliny. Odbył się także „gazetowy” pokaz mody.

Drugiego dnia pojechaliśmy do Zamojskiego Domu Kultury na warsztaty „Filcowy zawrót głowy”. Każde z dzieci mogło wykonać robótkę według swojego pomysłu przy użyciu filcu oraz igły. Praca z filcem, choć bardzo pracochłonna i wymagająca pokładów cierpliwości bardzo spodobała się uczestnikom ferii. Po tym manualnym wysiłku wybraliśmy się na posiłek do restauracji McDonalds.

Ostatni dzień naszych ferii miał miejsce w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Jeszcze przed seansem na widzów czekała atrakcja przygotowana przez zespół animatorów z centrum rozrywki Grawitacja. Myszka Minnie zaprosiła dzieci do wspólnych wesołych tańców, a także do grupowego pamiątkowego zdjęcia. Wreszcie nadeszła pora filmu – „Doktor Dolittle” – opowiadającego o ekscentrycznym naukowcu i lekarzu weterynarii, który posiadł umiejętność rozmowy ze zwierzętami.

 87 total views