26 maja 2026 r. rozstrzygnęłyśmy konkurs na najpiękniejszą laurkę z okazji Dania Mamy. W konkursie zmierzyła się klasa IVa (wych. p. Ewelina Budzyńska).
Oto nagrodzone osoby:
I miejsce – Liliana Twarowska oraz Oliwia Bednarska
II miejsce – Nikola Starchak oraz Aleksandra Szkamruk
III miejsce – Bartłomiej Chodun oraz Zofia Poźniak
Wyróżnienia: Jagoda Karpiuk oraz Piotr Gil
Gratulujemy nagrodzonym!
![]()
