27.05.2026 r. zaprosiłyśmy na zajęcia klasę Ib (wych. p. Małgorzata Klain) Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu pod nazwą „Wesoła wioska Smerfów”, podczas którego mogły posłuchać opowiadań o Smerfach, a także wykazać się umiejętnościami plastycznymi kolorując w grupach poszczególne niebieskie postacie.
![]()
